Jdeme do toho. A vy?​

Kroky našich sportovců přináší naději. Sjednotili se v boji proti klimatické změně a chtějí přimět světové lídry, aby se zavázali dodržovat sdílené cíle COP26.

Živý chat s
Xavier De Le Rue​

Naši sportovci budou
během COP26 slyšet.

Akční plán
na COP26

Na COP26 se sjedou lídři ze 197 zemí ve snaze sjednotit se v boji proti klimatické změně a urychlit kroky ke splnění cílů Pařížské dohody a Rámcové úmluvy Organizace spojených národů o změně klimatu.

Jdeme příkladem

Naši sportovci jdou do boje s klimatickou změnou.
Volají po odvážných krocích světových lídrů na COP26.​

Chráníme planetu

Víme, že nejsme dokonalí, ale chceme dělat kroky k ochraně planety a plnit naše udržitelné cíle. Budeme i nadále vyrábět ty nejlepší produkty a zároveň snižovat dopad na místa, která objevujeme.

Udržitelné cíle

Dali jsme si vysoký cíl. Chceme veškeré své produkty vyrábět z recyklovaných, obnovitelných bio materiálů nebo materiálů ze zodpovědných zdrojů.

Dáváme produktům
druhou šanci

Našim cílem je vyvinout cirkulární systémy, které recyklují produkty z druhé ruky a znovu využívají původní materiály, které tak nemusí skončit na skládkách.

I když už některé iniciativy běží, naše první produkty navržené za účelem cirkularity vypustíme do světa v roce 2022.​

Účel jako to hlavní

Našim cílem je zbavit se do roku 2025 jednorázových plastových obalů. Snažíme se snížit množství zbývajících obalů a vymýšlet takové, které se lépe recyklují.

A na visačky na produktech či kartonové krabice používáme jen recyklované materiály.

Necháváme za sebou
menší stopu

Dali jsme si závazek, že spolu s dodavateli snížíme jejich ekologickou stopu. Přidáváme se i k partnerům, kteří sdílí naše cíle a naše hodnoty.

Naše společné kroky přináší naději.