PLATBA

Zboží můžete zaplatit kreditní kartou, debetní kartou nebo službou PayPal.

Přijímáme většinu platebních karet, například: Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron a American Express. Platba musí být provedena v měně uvedené na objednávce před jejím podáním.
Pokud platíte kreditní nebo debetní kartou, musíte při zadávání objednávky uvést údaje o své kartě. Z vaší kreditní nebo debetní karty bude odepsána celková hodnota objednávky v době odeslání objednávky. Vaši objednávku nepřijmeme, ani vám nedodáme zboží, dokud vydavatel vaší kreditní nebo debetní karty neschválí použití vaší karty k platbě objednaného zboží. Pokud schválení neobdržíme, uvědomíme vás o tom. Vyhrazujeme si právo ověřit totožnost držitele kreditní nebo debetní karty vyžádáním příslušné dokumentace.

Děláme, co je v našich silách, abychom zajistili bezpečnost našich webových stránek a zabránili podvodům. Všechny transakce kreditní a debetní kartou provedené na těchto webových stránkách zpracovává společnost  Worldpay (UK) Limited a společnosti v její skupině , což je bezpečná online brána, která zodpovídá za uchovávání a automatizované nakládání s informacemi týkajícími se vašich platebních údajů v bezpečném prostředí. Upozorňujeme, že můžeme kdykoliv a podle vlastního uvážení omezit přepravu do určitých zemí nebo míst, o nichž se domníváme, že v nich existuje vysoké riziko podvodu.

Pokud platbu provedete přes PayPal budete požádáni, abyste se přihlásili ke svému účtu pomocí své e-mailové adresy a hesla a potvrdili platbu.

Zboží bude dodáno po zúčtování platby. Pokud neobdržíme platbu ve zúčtovaných penězích do 30 dnů od data vaší objednávky, bude vaše objednávka zrušena.

Zboží vám zašleme na dodací adresu uvedenou v potvrzení objednávky. Doklady však můžeme zasílat pouze e-mailem, a to na e-mailovou adresu uvedenou v době vytvoření objednávky.