Nový návrh pro lepší svět.

Už od roku 1966 se naše rozhodnutí řídí principem chránit planetu, kterou máme tak rádi.

Naši úplně první cirkulární kolekci jsme navrhli tak, aby se na konci své cesty dala lehce recyklovat a oblečení tak nekončilo na skládkách.

Nový cirkulární flís nabízí spolehlivé pohodlí, ale i energii měnit tenhle svět na místo, které je udržitelné pro všechny.

Cirkularita je budoucnost bez odpadu

Zlepšujme

Naše oblečení se snažíme zlepšovat od samého začátku. Proto naši cirkulární kolekci vyrábíme z udržitelných materiálů tak, aby šla snadno recyklovat.

Nakupujme chytře

Vybírejte produkty, které se vám líbí, padnou vám a vyhovují vám. Je to chytré rozhodnutí pro vás i pro životní prostředí.

Nosme do roztrhání

Naše oblečení navrhujeme tak, aby vydrželo dlouho. Ale pokud bude potřeba něco opravit, nezoufejte – můžete využít záruční i pozáruční servis.

Vracejme

Když dojde až na loučení, oblečení nám vraťte a my se postaráme o to, aby neskončilo na skládce.

Recyklujme navždy

Vaše oblečení jde recyklovat, obnovit nebo darovat a připravit na další dobrodružství. Společně můžeme znovu určovat budoucnost objevování.

Podívejte se na štítek! Své nejvíce udržitelné produkty označujeme na webu odznakem „Exploration Without Compromise“. Aby si oblečení, výbava nebo doplňky takový odznak vysloužily, musí se alespoň 75 % hmotnosti vyrábět z recyklovaného, obnovitelného materiálu a/nebo z materiálu ze zodpovědných zdrojů. Pokud má produkt voděodolnou úpravu DWR, musí to být úprava s perfluorovanými látkami.

Lepší není místo. Je to cesta.

A protože dobrodružství je v nás, je to cesta, po které půjdeme vždy.

Od lepších materiálů po lepší partnerství s dodavateli – můžeme vám slíbit, že nikdy nepřestaneme hledat způsoby, jak tenhle náš základní tábor předat další generaci průzkumníků v lepším stavu.

Prozkoumejte naši cestu k lepšímu

Ke 100 % materiálů ze zodpovědných zdrojů

Jdeme směrem k výrobě veškerých produktů z recyklovaných, obnovitelných nebo materiálů ze zodpovědných zdrojů.

To znamená takové materiály, které se po nějakém čase obnoví. Našim cílem je takto vyrábět veškeré oblečení do roku 2025 a veškerou obuv a vybavení do roku 2030.

Více informací

Zrychlit udržitelné obaly

Našim cílem je zbavit se do roku 2025 jednorázových plastových obalů. Do té doby se budeme snažit snížit množství zbývajících obalů a vymýšlet takové, které se lépe recyklují.

Cokoliv z papíru, jako visačky na produktech či kartonové krabice, je u nás recyklované a/nebo od ověřených třetích stran (jako třeba s ověřením Forest Stewardship Council).

Více informací

Snížit ekologickou stopu našich dodavatelů a prodejců

Dali jsme si závazek pomáhat našim dodavatelům snížit ekologickou stopu o 50 % do roku 2030.

Spolupracujeme také s prodejci, kteří sdílí naše cíle a hodnoty.

Více informací

Rozšířit cirkulární systém

Vyvíjíme cirkulární systémy, které recyklují produkty z druhé ruky a znovu využívají původní materiály, které tak nemusí skončit na skládkách.

Letos vysíláme do světa první produkty navržené jako cirkulární. Iniciativy za snižování množství použitého oblečení na skládkách již máme, jako třeba program oprav Limited Warranty nebo program Clothes the Loop. A díky stále novým produktům naší z kolekce Renewed dáváme použitému oblečení druhou šanci na dobrodružství.

Více informací

It’s more than a jacket.

it’s the future of exploration.

The North Face & Accademia Costume & Moda present an installation of reimagined The North Face jackets inspired by circularity, multi-functionality and playfulness, encouraging us to think differently and design better.