Vracení produktů

Vrácení zdarma do 30 dnů

Pokud nejste spokojeni nebo jste prostě změnili názor na výrobek(výrobky), budeme rádi akceptovat vaše vrácení zboží během 30 dnů od dodání. Viz Jak zde vrátit zboží koupené online.

VRÁTIT OBJEDNÁVKU

Manipulace s výrobky

S výrobky je třeba opatrně manipulovat a nakládat a vrátit je v původním stavu a balení, se všemi původními štítky a značkami. Pokud vaše zacházení s výrobkem(ky) zapříčinilo snížení jejich obchodní hodnoty, můžeme proporčně snížit námi vracenou částku.

Naše zásady pro výměnu zboží

Nenabízíme výměnu výrobků. Pokud máte zájem o jinou velikost nebo barvu, musíte vrátit zboží a podat novou objednávku. Poté, co vaše vrácené zboží dostaneme a zpracujeme v našem skladě, bude vám vrácena platba. Tady můžete začít vrácení. Viz Jak vrátit online nákup.

Právní garance za poškozené nebo vadné výrobky
Pokud je výrobek vadný, uznáváme zákonnou dvouletou (nebo delší období stanové vašimi místními zákony) záruku za vady výrobku. Výrobek je „vadný“, pokud jste ho obdrželi poškozený nebo pokud se během 2 let (nebo v delším období stanoveném vašimi místními zákony) do zakoupení objeví výrobní chyba nebo chyba materiálu. Upozorňujeme, že výrobky poškozené opotřebením nejsou považovány za vadné.

V takovém případě můžete během 30 denního období jednoduše výrobek vrátit. Pokud 30denní lhůta vypršela, můžete vrátit vadné výrobek během 2 let od obdržení výrobku a dostanete plnou náhradu včetně nákladů na přepravu. Více informací o tom, jak uplatnit záruku, najdete zde. Informace o vrácení nákladů na přepravu najdete zde.
Vrácení nákladů na přepravu
V případě, že vracíte zboží z důvodu změny názoru nebo protože je zboží vadné, dostanete zpátky kompletní částku prostřednictvím vašeho původního způsobu platby, včetně možných nákladů na dopravu.

Pokud jste zakoupili více než jeden produkt a vrátili jen jeden z nich, vrátíme vám poměrnou částku celkové ceny za dopravu, kterou jste zaplatili.Pokud jste například nakoupili 3 položky a vrátili 2 z nich, vrátíme vám 2/3 celkových vámi zaplacených nákladů na dopravu.