Platba

Zboží můžete zaplatit kreditní i debetní kartou.

Přijímáme většinu platebních karet, například: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a American Express. Platba musí být provedena v měně uvedené na objednávce před jejím podáním.

Platby kreditní nebo debetní kartou

Pokud platíte kreditní nebo debetní kartou, musíte při zadávání objednávky uvést údaje o své kartě. Z vaší kreditní nebo debetní karty bude odepsána celková hodnota objednávky v době odeslání objednávky. Vaši objednávku nepřijmeme, ani vám nedodáme zboží, dokud vydavatel vaší kreditní nebo debetní karty neschválí použití vaší karty k platbě objednaného zboží. Pokud schválení neobdržíme, uvědomíme vás o tom. Vyhrazujeme si právo ověřit totožnost držitele kreditní nebo debetní karty vyžádáním příslušné dokumentace.

Děláme, co je v našich silách, abychom zajistili bezpečnost našich webových stránek a zabránili podvodům. Všechny transakce kreditní a debetní kartou provedené na těchto webových stránkách zpracovává společnost “ Worldpay (UK) Limited a společnosti v její skupině ”, což je bezpečná online brána, která zodpovídá za uchovávání a automatizované nakládání s informacemi týkajícími se vašich platebních údajů v bezpečném prostředí. Upozorňujeme, že můžeme kdykoliv a podle vlastního uvážení omezit přepravu do určitých zemí nebo míst, o nichž se domníváme, že v nich existuje vysoké riziko podvodu.